Michal Heger

váš finanční poradce

Mgr. Michal Heger

Profesní pojištění, pravidelné školení a zkoušky, právní jistoty, spolupráce s dalšími RK, poradenský servis a především individuální přístup ke každému klientovi.

 

Realitní makléř

Jsem profesionální realitní makléř se zkušenostmi více než 10 let. Navíc se mohu opřít o zkušenosti RK Matras & Matras, která je na trhu již téměř 30 let. Díky tomu Vám pomohu ušetřit čas, peníze a především starosti. A proto se na mě můžete spolehnout a obrátit.

 

V realitách působím od roku 2011. Zárukou dobrého jména je i skutečnost, že jsem členem asociace realitních kanceláří - ARK, která sdružuje kvalitní realitní kancleáře po celé ČR. Členství v ARK ČR je garancí kvality – členové dodržují etický kodex.

Jsem vlastníkem franšízy realitní kanceláře Matras & Matras, reality s.r.o.https://www.rkmatras.cz/ a zároveň realitním makléřem, jelikož mne tato práce baví pro svoji pestrost a vyjímečnost.

Neustále se snažím na sobě pracovat a vzdělávat, abych mohl práci odvádět na špičkové úrovni. V rámci svého vzdělání jsem také úspěšně složil v roce 2016 zkoušky, které mě opravňují užívat označení certifikovaný makléř.

 

Finanční poradce

Pro zvýšení kompetencí a rozšíření komplexnosti svých služeb, jsem se začal před 3 lety vzdělávat v oblasti finančních služeb. Díky tomu mohu posoudit potřeby klienta a to v první řadě v oblasti zajištění osob, spoření a investovnání.

 

Hlavní práci vykonávám pro NN pojišťovnu. NN je společnost zabývající se především pojišťovnictvím a správou investic. Své služby nabízí ve více než 18 zemích, významně zastoupena je zejména v Evropě a Japonsku.

 

NN je společnost, kde na prvním místě je:

  • Care: péče a laskavost
  • Clear: srozumitelnost a transparentnost
  • Commit: spolehlivost a důvěra

 

Díky NN jsme navázali další spolupráci s neživotní pojišťovnou Direct, stavební spořitelnou a hypoteční bankou Wüstenrot, českou bankovní institucí Moneta Money Bank.

michal foto
logo Matras a Matras
Nabídka realitních služeb.
Kompletní servis od A do Z.
Spolupracuji s asociací ARK ČR.
logo NN pojistovna
Pojištění pro celou rodinu.
Půjčky, hypotéky, fondy, ...