Michal Heger

váš finanční poradce

NN služby

     Pojišťování není snadné porozumět. Je nutné si uvědomit, že každý člověk je orginál. Co člověk, to jiná preference, k tomu neustále měnící se legislativní podmínky..

     Jsem tu pro všechny, kteří preferují osobní přístup. Porovnám a zkontroluji Vaše životní pojištění u jakékoliv pojišťovny se životním pojištění od NN pojišťovny. NN pojišťovna je pojišťovna s dlouhou tradicí, jejíž historie sahá zpětně do roku 1845.

     Se životním pojištěním úzce souvisí pojištění se spořením. Velmi aktuálním je penzijní spoření, které má spoustu pravidel, ale zároveň se jedná o velmi efektivní druh spoření. Výhodou pojištění se spořením i penzijního spoření je možnost odpočtů z daňového základu. Seznámím Vás nejenom možnosti odpočtu daně, ale také s možností firemních příspěvků. Stejně jako penzijní spoření, využívá státního příspěvku stavební spoření.

     Zhodnocení vlastních prostředků je disciplína, která je pro všechny, kdo ví, že doma pod polštářem se jejich hodnota nezvýší. Nabízíme možnost různých způsobů investování. Od konzervativních strategií pro opatrnější investory, po dynamickou strategii pro odvážnější investory, kteří rádi zkouší možnosti finančního trhu. Nabízíme různé možnosti investování, kdy investor nemusí sám rozhodovat, do čeho investuje a to se společností KKIP. Velmi konzervativní strategií jsou investice do drahých kovů nebo dluhopisy s garantovaným výnosem na různě dlouhou dobu.

     Samostatnou odnoží pojištění je neživotní pojištění. Spolupracuji se společností Direct, která se prezentuje férovostí a "normálností". Základem neživotního pojištění je pojištění majetku - nemovitostí, či automobilů, kde povinné ručení je dané zákonem, narozdíl od pojištění havarijního. Jako realitní makéř podnikatel má zákonem danou povinnost pojistit své podnikání. Poslední pojištění se týká příjemnějšího cestování, tedy cestovního pojištění ať už na služební cesty nebo na cesty na dovolenou.

     Po domluvě k Vám rád přijedu. Vytvořím finanční analýzu a to jak pro Vás, tak pro všechny členy rodiny. Přepočítám Vaše stávající pojištění na dům, byt nebo automobiil, abyste zbytečně nepřepláceli.

michal foto
logo Matras a Matras
Nabídka realitních služeb.
Kompletní servis od A do Z.
Spolupracuji s asociací ARK ČR.
logo NN pojistovna
Pojištění pro celou rodinu.
Půjčky, hypotéky, fondy, ...